Pazartesi , Ağustos 3 2020

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONU MURAT BURKUT VE OKÇULUK ANTRÖNÜRÜ AYTEKİN ATAŞ’TAN ÇOCUK KOMİTESİNE ZİYARET.

Türkiye Vücut Şampiyonu Murat Burkut ve Mersin Okçuluk Antrenörü Aytekin Ataş Mersin Çocuk Hakları Komitesini ziyaret etti. 
4-8 Eylülde 65 Kiloda Vücut şampiyonu olan Murat Burkut Türkiye Şampiyonasının ardından 5-10 kasım da Dubaide yapılacak Dünya şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.
Murat Burkut ” Kendisinin yıllardır Sosyal Hizmet Kuruluşlarında çalışan biri olarak Çocuk Hakları Komitesini ziyaret etmekten mutluluk duymaktayım.amacım Çocuklarımıza sporu sevdirmek ve her alanda spor dallarını tanıtmak bizi mutluluk vericidir. dedi.
İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa SARI da ” Sporcu Murat Burkut’u başarıları nedeniyle kutladı. ülkemizi başarı ile temsil edeceğinden dolayı de kendisiyle gurur duyduklarını ifade etti.
Amacımız hem sporcularımıza manevi olarak destek vermek hem de çocuklarımıza başarının ve azmin güzünü anlatmayı amaçlıyoruz.ziyaretleri nedeniyle Okçuluk antrönürü Aytekin ATAŞ da yıllardır Çocuk komitesi ile birlikte Çocuklarımıza sporu sevdirdik. aynı duygularla milli sporcularımıza başarılar diliyorum

Hakkında: admin

BU HABERDE DİKKATİNİZE ÇEKEBİLİR

MUTLU BAYRAMLAR